Agenda

Nothing arranged
No entry
Upcoming concerts
No entry
previous concerts (Archive)
23-08-2019, Fri  Ostrava, Tsjechië:  Concert Ostrava days
23-06-2019, Sun  Amsterdam:  Aan de vergetelheid ontrukt
23-05-2019, Thu  Rotterdam:  Afscheidsconcert
11-05-2019, Sat  Rotterdam:  Dessner, Adams en Reich
23-02-2019, Sat  Rotterdam:  Liefdevolle idylle
06-12-2018, Thu  Arnhem:  Kill the west in me
04-12-2018, Tue  Amsterdam:  Kill the west in me
24-11-2018, Sat  Rotterdam:  Concert met Bochumer Symphoniker
20-11-2018, Tue  Rotterdam:  Concert International Viola Congress
11-11-2018, Sun  Rotterdam:  Lamento's
07-10-2018, Sun  Dordrecht:  Concert Villa Augustus
06-10-2018, Sat  Rotterdam:  Juwelen van Franse bodem
11-08-2018, Sat  Espel-Creil:  Scandinavische zomerreis
15-04-2018, Sun  Rotterdam:  Van buiten naar binnen
25-03-2018, Sun  Rotterdam:  Is er nog hoop voor de toekomst?


Manfred Trojahn